-
Blonde Tip Extension
Regular price From $80.00 USDRegular priceUnit price per$75.00 USDSale price From $80.00 USD -
Blonde U- Tip Extension
Regular price From $50.00 USDRegular priceUnit price per$75.00 USDSale price From $50.00 USDSale -
Blonde V-Tip Extension
Regular price From $50.00 USDRegular priceUnit price per$75.00 USDSale price From $50.00 USDSale -
SaleBlonde Weft Hair
Regular price From $50.00 USDRegular priceUnit price per$75.00 USDSale price From $50.00 USDSale -
SaleBody Wave Weft Hair
Regular price From $50.00 USDRegular priceUnit price per$75.00 USDSale price From $50.00 USDSale -
Colored 13*4 Frontals
Regular price From $50.00 USDRegular priceUnit price per$75.00 USDSale price From $50.00 USDSale -
SaleColored 13x6 Frontal
Regular price From $50.00 USDRegular priceUnit price per$75.00 USDSale price From $50.00 USDSale -
SaleColored 4x4 Closures
Regular price From $50.00 USDRegular priceUnit price per$75.00 USDSale price From $50.00 USDSale -
SaleColored 5x5 Closures
Regular price From $50.00 USDRegular priceUnit price per$75.00 USDSale price From $50.00 USDSale -
COLORED CLIPS -IN EXTENSIONS
Regular price From $61.00 USDRegular priceUnit price per$65.00 USDSale price From $61.00 USDSale -
Colored Hair Weft
Regular price From $80.00 USDRegular priceUnit price per$75.00 USDSale price From $80.00 USD -
Colored Straight/Wavy Tape In Extension
Regular price From $70.00 USDRegular priceUnit price per$75.00 USDSale price From $70.00 USDSale -
Colored Tip Extension
Regular price From $80.00 USDRegular priceUnit price per$75.00 USDSale price From $80.00 USD -
SaleDeep Curly
Regular price From $50.00 USDRegular priceUnit price per$75.00 USDSale price From $50.00 USDSale -
Indian Curly Human Hair
Regular price From $50.00 USDRegular priceUnit price per$75.00 USDSale price From $50.00 USDSale -
SaleNatural Curly Hair
Regular price From $50.00 USDRegular priceUnit price per$75.00 USDSale price From $50.00 USDSale -
SaleU- Tip Extension
Regular price From $50.00 USDRegular priceUnit price per$75.00 USDSale price From $50.00 USDSale -
SaleV-Tip Extension
Regular price From $50.00 USDRegular priceUnit price per$75.00 USDSale price From $50.00 USDSale -
SaleWAVY BULK HAIR
Regular price From $45.00 USDRegular priceUnit price per$75.00 USDSale price From $45.00 USDSale








